Helen Grace-bundel 2

Placeholder

Helen Grace-bundel 2
Klikspaan; Naar bed, naar bed; Wie niet weg is
M.J. Arlidge

Voor de lezers van Robert Bryndza en Karin Slaughter

‘Je nagels krijgen heel wat te verduren terwijl je hoofdstuk na hoofdstuk verslindt.’ Hebban.nl  


Helen Grace, de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge, is een geharde rechercheur die zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke trauma’s. In deze bundel wordt ze geconfronteerd met een reeks nieuwe moordzaken, waarvan sommige zeer dicht bij haar privéleven dreigen te komen.


Klikspaan

Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in vierentwintig uur, met twee doden en meerdere gewonden als gevolg. Dit kan niet anders dan opzet zijn. Waar is de pyromaan die dit op zijn geweten heeft? En waarom maakt hij juist deze slachtoffers?

Naar bed, naar bed

Als het lijk van een bekende van Helen Grace in een nachtclub wordt gevonden, komt het moordonderzoek wel heel dicht bij haar eigen leven. Helen zwijgt over haar connectie met het slachtoffer en werkt als een bezetene om de dader te vinden. Tot er een tweede dode valt, en Helens zwijgen steeds moeilijker vol te houden wordt.

Wie niet weg is

Helen Grace was een van de beste rechercheurs van Southampton, maar nu zit ze zelf in de gevangenis, zinnend op een manier om haar onschuld te bewijzen. Als er een verminkt lichaam wordt gevonden in de cel naast die van haar, vreest Helen voor haar eigen leven.


€ 17,99

Deel deze pagina:

Specificaties:

12-05-2021
1081
1
Boekerij
9789402317893

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 17,99

Specificaties:

12-05-2021
1081
1
Boekerij
9789402317893

Bekijk ook de rest van de serie

Niemand zeggen
Helen Grace 10
M.J. Arlidge
Nog lange niet
Helen Grace 9
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Pluk een roos
Helen Grace 3
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Iene miene mutte
Helen Grace 1
M.J. Arlidge
Twee kleine visjes
Helen Grace
M.J. Arlidge
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
Helen Grace
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 1
Helen Grace
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 3
Helen Grace
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
Helen Grace
M.J. Arlidge

Bekijk ook de rest van de serie

Niemand zeggen
Helen Grace 10
M.J. Arlidge
Nog lange niet
Helen Grace 9
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Pluk een roos
Helen Grace 3
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Iene miene mutte
Helen Grace 1
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 3
Helen Grace
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
Helen Grace
M.J. Arlidge
Twee kleine visjes
Helen Grace
M.J. Arlidge
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
Helen Grace
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 1
Helen Grace
M.J. Arlidge

M.J. Arlidge schrijft al jaren scenario’s voor verschillende Britse crimeseries. Iene miene mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels zijn er al tien boeken met de intrigerende inspecteur Helen Grace in de hoofdrol bij Boekerij in vertaling verschenen.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Iene miene mutte
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
M.J. Arlidge
Pluk een roos
M.J. Arlidge
Klikspaan
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
M.J. Arlidge
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
M.J. Arlidge
Schuitje varen
M.J. Arlidge
Alles in de wind
M.J. Arlidge
In de maneschijn
M.J. Arlidge
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
Nog lange niet
M.J. Arlidge
Niemand zeggen
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 1
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 3
M.J. Arlidge
Twee kleine visjes
M.J. Arlidge