M.J. Arlidge

M.J. Arlidge

M.J. Arlidge schrijft al jaren scenario's voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels speelt de intrigerende inspecteur Helen Grace de hoofdrol in meerdere van zijn boeken.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

M.J. Arlidge

Voor de lezers van Robert Bryndza en Jo Nesbø

‘De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost, verraadt een lenige, creatieve geest.’ Het Parool


Helen Grace, de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge, is een geharde rechercheur die zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke trauma’s. In deze bundel worden zij en haar team geconfronteerd met nieuwe moordzaken, de een nog gruwelijker dan de ander.


Klein klein kleutertje

Vroeg in de ochtend wordt het lichaam van een vrouw gevonden....Lees meer

M.J. Arlidge op YouTube

 

 

Andere boeken geschreven door M.J. Arlidge

Nog lange niet
Helen Grace 9
M.J. Arlidge
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge

Pages

Andere boeken geschreven door M.J. Arlidge

Nog lange niet
Helen Grace 9
M.J. Arlidge
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge

Pages