Helen Grace-bundel 1

Placeholder

Helen Grace-bundel 1
Iene miene mutte; Piep zei de muis; Pluk een roos
M.J. Arlidge

Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø

‘Een ijzingwekkend verhaal, met de getormenteerde inspecteur Helen Grace in een intrigerende hoofdrol.’ Dagblad De Limburger


Maak kennis met Helen Grace, de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke trauma’s. Toch is zij onmisbaar in de strijd tegen psychopaten die Southampton teisteren en onschuldige slachtoffers maken, op gruwelijke wijze…


Iene miene mutte

Een ingenieuze psychopaat ontvoert mensen in tweetallen, houdt ze vast en hongert ze uit. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. De slachtoffers lijken lukraak gekozen, maar inspecteur Helen Grace vermoedt dat iets hen met elkaar verbindt.

Piep zei de muis

In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis?

Pluk een roos

Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht is gekomen. In de buurt wordt het lichaam van een andere jonge vrouw gevonden die nooit als vermist is opgegeven; haar familie heeft gewoon sms’jes van haar ontvangen. Helen Grace’ zoektocht naar de dader wordt al snel een bijna onmogelijke race tegen de klok.


Deel deze pagina:

Specificaties:

12-05-2021
1
Boekerij
9789402317886

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 15,99

Specificaties:

12-05-2021
1
Boekerij
9789402317886

Bekijk ook de rest van de serie

Kom eens gauw
Helen Grace 11
M.J. Arlidge
Niemand zeggen
Helen Grace 10
M.J. Arlidge
Nog lange niet
Helen Grace 9
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Pluk een roos
Helen Grace 3
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Iene miene mutte
Helen Grace 1
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 3
Helen Grace
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
Helen Grace
M.J. Arlidge
Twee kleine visjes
Helen Grace
M.J. Arlidge
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
Helen Grace
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 2
Helen Grace
M.J. Arlidge

Bekijk ook de rest van de serie

Kom eens gauw
Helen Grace 11
M.J. Arlidge
Niemand zeggen
Helen Grace 10
M.J. Arlidge
Nog lange niet
Helen Grace 9
M.J. Arlidge
In de maneschijn
Helen Grace 8
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
Helen Grace 7
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
Helen Grace 6
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
Helen Grace 5
M.J. Arlidge
Klikspaan
Helen Grace 4
M.J. Arlidge
Pluk een roos
Helen Grace 3
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
Helen Grace 2
M.J. Arlidge
Iene miene mutte
Helen Grace 1
M.J. Arlidge
Twee kleine visjes
Helen Grace
M.J. Arlidge
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
Helen Grace
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 2
Helen Grace
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 3
Helen Grace
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
Helen Grace
M.J. Arlidge

M.J. Arlidge schrijft al jaren scenario’s voor verschillende Britse crimeseries. Iene miene mutte was zijn debuut als thrillerauteur. Inmiddels heeft hij elf boeken geschreven over inspecteur Helen Grace.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Iene miene mutte
M.J. Arlidge
Piep zei de muis
M.J. Arlidge
Pluk een roos
M.J. Arlidge
Klikspaan
M.J. Arlidge
De M.J. Arlidge bundel
M.J. Arlidge
M.J. Arlidge introductie bundel (2-in-1)
M.J. Arlidge
Naar bed, naar bed
M.J. Arlidge
Wie niet weg is
M.J. Arlidge
Klein klein kleutertje
M.J. Arlidge
Schuitje varen
M.J. Arlidge
Alles in de wind
M.J. Arlidge
In de maneschijn
M.J. Arlidge
Kom je spelen?
M.J. Arlidge
Nog lange niet
M.J. Arlidge
Niemand zeggen
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 2
M.J. Arlidge
Helen Grace-bundel 3
M.J. Arlidge
Twee kleine visjes
M.J. Arlidge
Kom eens gauw
M.J. Arlidge