Schijndood

Placeholder

Schijndood
De doden vertellen geen geheimen. Tenzij je luistert.
Angela Marsons

Deel 4 van de Kim Stone-serie

Het tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verzamelen zich boven het bloederige tafereel. Werken bij Westerley vereist een sterke maag: op deze ‘body farm’ wordt menselijke ontbinding onderzocht. Maar als inspecteur Kim Stone en haar team een vers lijk aantreffen, realiseren ze zich dat er een moordenaar is die de perfecte verstopplek heeft gevonden.

Dan wordt een tweede meisje aangevallen en voor dood achtergelaten, gedrogeerd en haar mond volgestopt met aarde. Het is duidelijk voor Stone en haar team dat hier een seriemoordenaar aan het werk is. Wie zal de volgende zijn? Als de lokale nieuwslezeres Tracy Frost verdwijnt, wordt de lat hoger gelegd. Het verleden lijkt de sleutel tot de moordenaar te herbergen. Zal Kim de waarheid aan het licht kunnen brengen voordat deze verwrongen, beschadigde geest nog meer slachtoffers claimt?

Pers en boekverkopers over de Kim Stone-serie

'Een verknipte, geniale thriller voor sterke magen. Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.' De Telegraaf, Vrouw

‘Dit inktzwarte verhaal is perfect voor fans van M.J. Arlidge.’ VN Detective & Thrillergids

Deel deze pagina:

Specificaties:

Play Dead
06-07-2022
400
1
Boekerij
9789402315516

Bestellen

Bestel hieronder de E-book-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 11,99

Specificaties:

Play Dead
06-07-2022
400
1
Boekerij
9789402315516

Inkijkexemplaar:

Bekijk ook de rest van de serie

Dolende zielen
Kim Stone 6
Angela Marsons
Bloedlijn
Kim Stone 5
Angela Marsons
Verloren meisjes
Kim Stone 3
Angela Marsons
Wreed spel
Kim Stone 2
Angela Marsons
Stille schreeuw
Kim Stone 1
Angela Marsons

Bekijk ook de rest van de serie

Dolende zielen
Kim Stone 6
Angela Marsons
Bloedlijn
Kim Stone 5
Angela Marsons
Verloren meisjes
Kim Stone 3
Angela Marsons
Wreed spel
Kim Stone 2
Angela Marsons
Stille schreeuw
Kim Stone 1
Angela Marsons

Angela Marsons werkte als beveiliger toen ze in 2015 haar eerste thriller schreef. Inmiddels zijn er van haar Kim Stone-serie bijna vier miljoen exemplaren verkocht. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar haar boeken zich ook afspelen.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Verloren meisjes
Angela Marsons
Stille schreeuw
Angela Marsons
Bloedlijn
Angela Marsons
Wreed spel
Angela Marsons
Dolende zielen
Angela Marsons