Angela Marsons

Angela Marsons

Angela Marsons is de internationale bestseller-auteur van de Kim Stone-serie, waarvan wereld-wijd al vier miljoen exemplaren over de toonbank gingen. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar haar boeken zich ook afspelen.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Angela Marsons

Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende
Kim Stone-serie

Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza

Vijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven. Een graf voor een volwassene zou nog langer hebben geduurd. Het slachtoffer was onschuldig, maar ze hadden geen keus. Hun geheimen moesten bewaard blijven, ten koste van alles.

Een gewurgde schooldirectrice blijkt slechts het begin van een reeks gruwelijke moorden die de inwoners van Black Country doet huiveren. Na een lugubere vondst in een voormalig weeshuis realiseert detective Kim Stone zich dat de dader van al deze...Lees meer

Andere boeken geschreven door Angela Marsons

Verloren meisjes
Kim Stone 3
Angela Marsons
Wreed spel
Kim Stone 2
Angela Marsons
Stille schreeuw
Kim Stone 1
Angela Marsons
Schijndood
Kim Stone 4
Angela Marsons

Andere boeken geschreven door Angela Marsons

Verloren meisjes
Kim Stone 3
Angela Marsons
Wreed spel
Kim Stone 2
Angela Marsons
Stille schreeuw
Kim Stone 1
Angela Marsons
Schijndood
Kim Stone 4
Angela Marsons