Missie mindset

Placeholder

Missie mindset
Verbeter je mentale weerbaarheid door nog meer ervaringen en lessen van de Special Forces
Sander Aarts

Met deze persoonlijke verhalen en adviezen van Sander Aarts, een van de best getrainde militairen van Nederland en instructeur in de serie Special Forces VIPS, kun je elke missie in je leven voorbereiden en uitvoeren

Voor de lezers van Ray Klaassen en Dai Carter

Na het succes van Niet te breken geeft Sander Aarts in zijn tweede boek advies om optimaal te kunnen presteren, onder alle omstandigheden. Helder gestructureerd zet hij uiteen hoe je elke ‘missie’ in je leven kunt voorbereiden en uitvoeren, wat die missie ook is. Of je nu op zoek bent naar meer persoonlijke ontwikkeling in je werk, vastloopt door een burn-out, uit elkaar gaat met je partner of een andere confrontatie hebt met het leven, Missie mindset gaat je helpen.

Aan de hand van waargebeurde verhalen uit zijn militaire loopbaan en daarna neemt Aarts je door middel van korte lessen mee in de kennis die hij heeft opgedaan bij de Special Forces en in de periode daarna. Hij schrijft openhartig over zijn eigen ervaringen en de dingen die hij heeft geleerd over de wereld en over zichzelf, zowel tijdens als na zijn werk als militair. Kortom: een stoer handboek voor iedereen die iets wil bereiken in zijn of haar leven!

In de pers

‘Vol met bloedstollende avonturen maar vooral handvatten om net zo mentaal weerbaar te worden als deze voormalige supermilitair.’ De Telegraaf

‘Als iemand weet hoe je meer uit jezelf kunt halen, is het wel de man die dertig vuurgevechten heeft overleefd. Wat een inspirerend boek heeft Aarts geschreven!’ Marion Pauw

‘Sander Aarts vertelt over zijn ervaringen, drijfveren en dilemma’s. Ik beveel dit boek van harte aan.’ John van den Heuvel


Deel deze pagina:

Specificaties:

16-02-2023
272
229 x 150 x 25 mm
1
Boekerij
9789022592977

Bestellen

Bestel hieronder de Paperback-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 20,99

Specificaties:

16-02-2023
272
229 x 150 x 25 mm
1
Boekerij
9789022592977

Inkijkexemplaar:

Sander Aarts heeft als een van de weinigen in Nederland de allerzwaarste militaire opleidingen in Nederland voltooid. Sander heeft zestien jaar lang aangesloten operationeel gediend bij de Special Forces van het Korps Mariniers. Ook was hij instructeur in de populaire tv-serie Special Forces VIPS. Zijn vele specialisaties, verschillende functies als teamleider en verantwoordelijke bij grote missies, dwongen hem in het heetst van de strijd zijn eigen leiderschapsstijl te ontwikkelen. In 2018 is hij na eervol ontslag voor zijn verdiensten bij de Special Forces tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau met zwaarden benoemd. Sander schreef eerder Niet te breken en Missie mindset.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Niet te breken
Sander Aarts
Missie mindset
Sander Aarts
De moed om te leiden
Sander Aarts