Zoek uitgaven



Omslagfoto

De laatste magiër

Stop de magiër. Steel het boek. Red de toekomst.

Lisa Maxwell

Spannende fantasy die historie, mysterie, magie, tijdreizen en een vleugje romantiek combineert – voor de lezers van Michael Scott en Christopher Paolini

In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten hebben – leven in de schaduwen en verbergen wie ze zijn. Als ze Manhattan verlaten, verliezen ze hun krachten en worden ze voor altijd gevangen gehouden op het eiland. Soms overleven ze het niet...

Esta is een getalenteerde dief, opgeleid om magische kunstvoorwerpen te stelen van de sinistere Orde. Met haar aangeboren talent om de tijd te manipuleren, kan Esta deze kostbare voorwerpen laten verdwijnen voordat de Orde zelfs maar beseft dat ze er is. Haar training bereidde haar voor op het ultieme doel: terugreizen in de tijd om een eeuwenoud boek te stelen dat de geheimen van de Orde bevat, voordat het vernietigd wordt en de Mageus een hopeloze toekomst tegemoet gaan.


De pers over De laatste magiër

‘Een dik boek met een knaller van een einde: mis deze geweldige serie-opener niet.’ Kirkus Reviews

‘Dit boek verliest op geen enkel moment urgentie en lezers zullen met spijt de laatste pagina omslaan. Maxwells aandacht voor detail maakt het verhaal en het tijdsbeeld zo levendig.’ BCCB

‘De laatste magiër is een mix van historische fictie, romantiek, fantasy en magie. Het verhaal heeft een uitstekend plot met veel actie. Esta is een slimme en pittige vrouwelijke hoofdpersoon van wie alle lezers zullen gaan houden.’ Booklist

‘Maxwell bouwt haar wereld zorgvuldig op.’ Publishers Weekly

'Werkelijk niets is wat het lijkt en de cliffhanger is er een waar je u tegen zegt.' Thrillersandmore.com

meer quotes

Bestel 'De laatste magiër' bij:


Uitgave: Paperback
Prijs: € 19,99
Ook verschenen als:
Delen
   
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij