Het onzichtbare leven van Addie LaRue

Placeholder

Het onzichtbare leven van Addie LaRue
Een leven dat niemand zich kan herinneren. Een verhaal dat je nooit zult vergeten.
V.E. Schwab

'Toen ik het uit had, heb ik het boek geknuffeld, zo mooi is het'. de Volkskrant

‘Het sleept je mee, breekt je hart en geeft ook hoop. Een betoverend mooi boek!’ Lees.bol.com

Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana Gabaldon

Schwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de makers van Spiderman, The Fast and the Furious en John Wick

Frankrijk, 1714. Als Adeline LaRue wordt uitgehuwelijkt, smeekt ze om meer tijd en een leven in vrijheid. Haar wens gaat in vervulling, maar tegen een vreselijke prijs. Addie zal eeuwig leven, en is gedoemd te worden vergeten door iedereen die ze ontmoet. Zelfs haar ouders vergeten hun dochter op slag en jagen haar hun huis uit.

Ontheemd en alleen begint Addie aan een betoverend avontuur dat eeuwen en continenten omspant. Van de achttiende-eeuwse salons van Parijs tot de straten van het moderne New York: Addie leert overal overleven. Maar terwijl haar tijdgenoten de geschiedenisboeken in gaan, blijft Addie onopgemerkt bestaan. Dag na dag, jaar na jaar.

Tot ze op een dag een boekhandel in stapt en iemand haar voor het eerst in driehonderd jaar herkent...

In de pers

‘Intelligent, grappig en sexy. Schwab is een nieuwe ster aan het fantasyfirmament.’ The Independent

‘Schwab schrijft boeiende fantasyverhalen die de lezer vanaf de eerste pagina grijpen en meeslepen in een magische wereld.’ NBD Biblion

‘Geweldig creatief en vindingrijk.’ The Guardian

‘Heeft alles om een klassieker te worden. Dit boek is goud waard.’ Deborah Harkness, auteur van Allerzielen

‘Wie vinden onze lezers de beste auteurs van het jaar? Lucinda Riley, Karin Slaughter en V.E. Schwab.’ Chicklit.nl

Deel deze pagina:

Specificaties:

The Invisible Life of Addie LaRue
Merel Leene
01-02-2022
576
222 x 151 x 54 mm
2
Boekerij
9789022593738

Bestellen

Bestel hieronder de Gebonden-uitvoering van het boek of ga naar een andere uitvoering.
€ 24,99
Niet op voorraad

Specificaties:

The Invisible Life of Addie LaRue
Merel Leene
01-02-2022
576
222 x 151 x 54 mm
2
Boekerij
9789022593738

Inkijkexemplaar:

V.E. Schwab is een Amerikaanse nummer 1 New York Times-bestsellerauteur. Het eerste deel van haar Scheme­ring-trilogie werd door The Guardian en Waterstones uitgeroepen tot een van de beste fantasyboeken van het jaar en de film­rechten werden al snel verkocht. Haar werk wordt in meer dan 24 talen vertaald en Het onzichtbare leven van Addie LaRue stond wereldwijd weken achter elkaar in de best­sellerlijsten. Schwab woont afwisselend in Amerika, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.

Meer van deze auteur

Meer van deze auteur

Het onzichtbare leven van Addie LaRue
V.E. Schwab
Gallant
V.E. Schwab
De kleuren van magie
V.E. Schwab