Robert Bryndza

Robert Bryndza

Robert Bryndza werd in Engeland geboren en woont in Slowakije. Zijn thrillerdebuut Het meisje in het ijs, met Erika Foster in de hoofdrol, werd een wereldwijde bestseller. Daarnaast schreef hij ook de Kate Marshall-serie en de standalone Stille angst. Van Bryndza’s boeken zijn wereldwijd ruim vijf miljoen exemplaren verkocht.

Deel deze pagina:

newsletter Facebook Twitter

Laatste uitgave

Robert Bryndza

Een onmisbare standalone, voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter

Drie mensen kunnen best een geheim bewaren. Zolang twee van hen dood zijn.

Toen dokter Maggie trouwde met een zoon uit de invloedrijke familie Kendall, wist ze dat het gezin geheimen had – alle families hebben die. Maar ze had niet verwacht dat het grootste geheim zou worden bewaard door de man van wie ze hield.

Wanneer haar echtgenoot Will wordt doodgeschoten in hun huis in Londen, denkt Maggie dat hij het slachtoffer is van een fataal afge­lopen inbraak. Dan vertelt de politie haar het schokkende nieuws dat...Lees meer

Robert Bryndza op YouTube

 

 

Andere boeken geschreven door Robert Bryndza

Zonder gezicht
Kate Marshall 1
Robert Bryndza
Fatale waarheid
Erika Foster 7
Robert Bryndza
Vallend duister
Kate Marshall 3
Robert Bryndza
Stille angst
Robert Bryndza
Duivelsbocht
Kate Marshall 4
Robert Bryndza
Schaduwland
Kate Marshall 2
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza

Pages

Andere boeken geschreven door Robert Bryndza

Zonder gezicht
Kate Marshall 1
Robert Bryndza
Fatale waarheid
Erika Foster 7
Robert Bryndza
Vallend duister
Kate Marshall 3
Robert Bryndza
Stille angst
Robert Bryndza
Duivelsbocht
Kate Marshall 4
Robert Bryndza
Schaduwland
Kate Marshall 2
Robert Bryndza
Koud bloed
Erika Foster 5
Robert Bryndza
Laatste adem
Erika Foster 4
Robert Bryndza

Pages