Home Page

Tien jaar na de dood van Antonie Kamerling gaat zijn zoon Merlijn op zoek naar een completer beeld van zijn vader
Nu verkrijgbaar:
de nieuwe Ken Follett.
Een fantastisch nieuw deel in de Kingsbridge-saga
Tien jaar na de dood van Antonie Kamerling gaat zijn zoon Merlijn op zoek naar een completer beeld van zijn vader
Nu verkrijgbaar: de nieuwe Ken Follett.
Een nieuw deel in de Kingsbridge-saga.
Een verleden vol geheimen. Een vrouw op zoek naar haar bestemming.

Top 10

Top 10

Aanbevolen door de redactie

Metropolis
Philip Kerr

‘Toen de legendarische Philip Kerr vorig jaar overleed, verloor de wereld een groot schrijftalent. Gelukkig voltooide hij voor zijn overlijden nog één laatste boek over zijn befaamde held Bernie Gunther: Metropolis. Ook in dit laatste boek is Kerr weer virtuoos, aldus Vrij Nederland.’ 

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

De kleuren van schaduw
V.E. Schwab

‘In het tweede deel van haar Schemering-trilogie laat V.E. Schwab zich weer van haar beste kant zien. Oude vrienden keren terug, terwijl nieuwe vijanden de kop opsteken. Want als één stad opbloeit, moet een andere ten onder gaan… Een must voor fans van J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien!’

Roselinde Bouman, acquirerend redacteurLees meer

In de stilte van de nacht
Michael Connelly

‘Wat schrijft Connelly toch fantastisch. Echt een van de weinigen die keer op keer een geweldig boek aflevert, vorig jaar was de nachtploeg nog  Thriller van het Jaar bij VN. Ik ben heel blij met zijn nieuwe personage Renée Ballard – een geweldige partner voor oude rot Harry Bosch!'

Frederika van Traa, acquirerend redacteurLees meer

Pages

Verwacht

Verwacht

test titel Fiatteren
Produktie / Redactie
31 | 08 | 2020
Geen makkelijke dag
Mark Owen
31 | 08 | 2020
De zeven dynastieën
Matteo Strukul
22 | 09 | 2020
Mathilda's geheim
Corina Bomann
06 | 10 | 2020
Voor altijd mijn dochter
Rachel Hore
06 | 10 | 2020
Hemelse modder
Gaby Rasters
06 | 10 | 2020
After 2: Je kan niet leven zonder hem
Anna Todd
06 | 10 | 2020
3 x Mickey Bolitar
Harlan Coben
06 | 10 | 2020
Verliefd
Anna Todd
06 | 10 | 2020
Slapen in een zee van sterren
Christopher Paolini
06 | 10 | 2020
De duivelsdief
Lisa Maxwell
07 | 10 | 2020
Helsinki
Nathalie Pagie
13 | 10 | 2020
Kerstmis met een staartje
Lizzie Shane
13 | 10 | 2020
De capsulegarderobe
Leoni Huisman
14 | 10 | 2020
Kwaad bloed
Robert Galbraith
20 | 10 | 2020

Boekerij stories

17 February 2020

Doods geheim, het zesde deel in de Erika Foster-serie is nu ook als luisterboek te beluisteren. Een razendspannende thriller, voorgelezen door Inge Ipenburg. 

Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?

Meer informatie? https://www.boekerij.nl/luisterboek/doods-geheim-9789052862255Lees meer

Pages

35 min 58 sec
Boekerij

RT @nathaliepagie: Vandaag dus!

15 hours 38 min
Boekerij

Het aftellen is nu echt begonnen!

15 hours 38 min
Boekerij

Merlijn Kamerling gaat bij deze boekhandels langs om lezers te ontmoeten en hij wordt geïnterviewd over zijn aangrij

23 hours 9 min
Boekerij

RT @PalomaSanchez: Er was gisteren wéér taart!

23 hours 9 min
Boekerij

RT @judithblogtsolo: Zoek je een boek dat uniek is én je een grote glimlach bezorgt? Lees dan snel verder.

Achter de schermen