De nieuwste Coben!

Vijftien jaar geleden raakte Nap Dumas zijn broer kwijt. De geheimen van toen lijken nu pas boven water te komen.


1946: Engeland is bezet door de Duitsers

De nazi's hebben de macht in handen. Eén man riskeert alles om een kind te redden -en zichzelf.


Een nieuwe grote ster in de Noorse thriller- en crimescene is opgestaan.

Voor de lezers van Jo Nesbø.

Zij die gaan is de tweede thriller met de formidabele Fredrik Beier en Kafa Iqbal in de hoofdrollen. Johnsrud blijkt wederom een meesterlijk verteller en een gedurfde, creatieve nieuwe stem in het Scandinavische crimegenre!


Een psychologische thriller van wereldformaat

Zijn je collega's ook echt zoals ze zich voordoen op kantoor?


Een nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie van je afdeling kun je nog vertrouwen?


Sandra Brown: dé New York Times- bestseller auteur!

Crawford riskeert zijn voogdijzaak, maar ook Holly's baan. Alles staat op het spel.

Op het spel
Sandra Brown
Prijs: € 15,00

Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in Wie niet weg is

Helen Grace was een van de beste rechercheurs van Southampton, maar nu zit ze zelf in de gevangenis, te midden van de moordenaars die ze daar zelf heeft doen belanden.

Wie niet weg is is het zesde deel in de bestsellerserie over Helen Grace


Wat is waarheid, en wat niet?

Op Ruby's dertiende verjaardag komt een wens van haar uit. Het echtpaar dat haar opvoedt blijken niet haar echte ouders te zijn. Dat betekent dat haar echte vader en moeder ergens anders zijn, en Ruby besluit dat ze niet zal rusten voor ze hen heeft gevonden.


De grote hit uit Noorwegen nu in Nederland!

Juichende recensies in alle Noorse kranten met de strekking: dit is een meesterwerk!

Johnsrud is een meesterlijk verteller en een gedurfde, creatieve nieuwe stem in de Scandinavische crime. Zij die volgen is het eerste deel van de overtuigend geschreven, meesterlijke Broederschap-trilogie.


Een geweldige thriller van Coben

Harlan Coben gaat verder dan ooit tevoren. Wie dacht dat hij met de plotwendingen van Ik mis je of het verpletterende einde van De vreemde op de toppen van zijn kunnen was, wordt overdonderd bij het lezen van De verbeelding.


Spannend, romantisch en sfeervol

Sommige geheimen zijn zo duister dat ze nooit aan het licht mogen komen...

Nora Roberts is een van de populairste auteurs ter wereld: ruim 500 miljoen verkochte exemplaren.

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


Een spannende roman met een duister kantje

Drie vrouwen, twee generaties. En een geheime liefde vol gevaren...

Voor de lezers van Rosamund Lupton en Laura Lippman


Het vierde deel in de Amsterdam-serie van David Hewson

Het is zomer in Amsterdam en de straten zijn vol toeristen, muziek en gelach, maar er heerst ook een duistere ondertoon nu er een seriemoordenaar actief lijkt te zijn. De spanningen lopen al snel hoog op en Pieter Vos weet dat hij de dader zo snel mogelijk te pakken moet krijgen om te voorkomen dat de paniek toeslaat…


Voor de lezers van Zusje

'Ik weet niet precies wat ze jou hebben verteld over je moeder. Maar het kan niet de waarheid zijn geweest...'

De zoektocht van een dochter naar haar verdwenen moeder.


Authentieke whodunnit van eigen bodem

Een spraakmakend familiedrama achter de schermen van politiek Den Haag. Heerlijke thriller met een sterke vrouwelijke hoofdpersoon.

Voor de lezers van Loes den Hollander en Simone van der Vlugt.


De nieuwe Robert Galbraith!

Detective Cormoran Strike en zijn assistent Robin Ellacott staan voor een nieuw mysterie, en op een kruis punt in hun leven.

'Solide vakwerk van Galbraith/Rowling.' de Volkskrant


Deel 10 in de Eve Dallas-serie!

Tijdens een premiere blijkt het nep-mes, waarmee de hoofdpersoon wordt vermoord, vervangen te zijn door een echt mes. De hoofdpersoon sterft ter plekke.

Maar waar moet inspecteur Eve Dallas beginnen als blijkt dat de vijanden lijst ellenlang is?

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij