De nieuwe Santa Montefiore!

Ondanks alles wat ze in het verleden hebben gedeeld, botsen de drie vrouwen van Deverill telkens weer als het gaat over de toekomst van hun geliefde kasteel.

Iemand zal de kluwen van geheimen en misverstanden moeten ontrafelen, wil er ooit rust komen op kasteel Deverill…


Deel 6 van de heerlijke, sexy Miljonairsclub-serie

Voor de lezers van Jennifer Probst, Anna Todd en Sylvia Day: het zesde en laatste deel van de heerlijke, sexy Miljonairsclub-serie (ook los te lezen).


Een onweerstaanbare feelgoodroman als perfect begin van een nieuwe lente

Een ongelukkige jonge vrouw neemt het heft in eigen handen, geïnspireerd door haar eigenwijze grootmoeder.

Kan het verhaal van Madeleines oma haar iets leren over haar eigen leven?


Een ontroerende en meeslepende roman

Tully vangt het dochtertje op van haar overleden beste vriendin. Kan zij wel een voorbeeld zijn? Iets wat haar eigen moeder niet voor haar was.

Van de schrijver van De nachtegaal


Voor de liefhebbers van de boeken van Jojo Moyes

Echte liefde vind je in de boekhandel is het hartverwarmende verhaal van Emilia's gevecht om haar boekhandel open te houden, van haar bijzondere vader en van haar liefde voor haar klanten en de boeken die ze allemaal liefhebben.


Een roman met dramatische gebeurtenissen

Na een bittere ruzie verliezen de twee hartsvriendinnen elkaar uit het oog. Tot een van de twee een dringende oproep krijgt...

Van de auteur van De nachtegaal.


Je eerste liefde vergeet je nooit meer

Eva en Abe waren ooit elkaars grote liefde, maar een leugen dreef hen uit elkaar. Toch zijn ze elkaar nooit echt vergeten. Is het nu eindelijk tijd voor de waarheid?


Het tweede deel over de Deverills

Drie vrouwen staan voor belangrijke beslissingen in hun leven, beslissingen die hen ver weg kunnen voeren van Ierlands groene kusten en het kasteel dat hen zo veel jaren heeft verbonden. Is liefde alleen genoeg om de zware tijd die hun te wachten staat het hoofd te bieden?

Nieuwsbrief


Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en win een boekenpakket t.w.v.
€ 100,-!
lees meer…


De nieuwste roman van de koningin van de romantic suspense

Het afsluitende deel van deSterren-trilogie van Nora Roberts.

'De Sterren-trilogie is weer Nora op haar best: grappig, romantisch, spannend. Ik heb weer van elk woord genoten.' ★★★★★ Goodreads


Weer een heerlijke nieuwe feelgoodroman!

Een humoristische vriendenroman over de grote keuzes in het leven - en hoe verleidelijk het is om die voor je uit te schuiven.

De vrienden uit Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) keren allemaal terug in dit los te lezen vervolg.


Perfect voor een heerlijk luie zondagmiddag!

Een sterke vrouw helpt drie jonge vrouwen op hun weg door de valkuilen van het leven.

'Magisch, verrassend, meeslepend en heerlijk leesbaar.'


Nieuwe toproman van de 'koning van de cliffhanger'

Het lot van twee families, voor altijd met elkaar verbonden.

Een gewaarschuwd mens is het vierde deel van de verslavende serie over de familie Clifton.


Deel 5 van de Op zoek naar de ware-serie

Isabella Mackenzie heeft een mooie carrière als matchmaker en zij is sterker dan ooit. Maar William Devine maakt onrustige gevoelens in haar los waarvan ze dacht dat ze die diep had begraven.

Kan William haar laten zien dat zijn liefde geen bedreiging is, maar juist het enige wat haar weer compleet kan maken?

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij