Zoek uitgaven



Omslagfoto

Zeven perfecte dagen - Deel 3/10

Een heerlijke roman in 10 delen

Rosie Walsh

Deel 3: De wanhoop nabij plaatst Sarah een oproep op Eddies Facebook. Niet lang daarna wordt haar grootste hoop – en grootste angst – bevestigd.

Zeven perfecte dagen. En toen verdween hij. Een liefdesverhaal met een geheim in het hart.

Stel je voor dat je een man ontmoet, een geweldige man, en zeven dagen met hem doorbrengt. Aan het einde van deze week ben je er zeker van: dit is hem, de Grote Liefde. En hij denkt hetzelfde. Er is geen twijfel mogelijk.

Dan gaat hij op reis en belooft je dat hij zal bellen, nog vanaf het vliegveld. Maar hij belt niet. Hij laat niets horen. Je vrienden zeggen dat je hem moet vergeten, maar je weet dat ze ongelijk hebben. Er moet iets gebeurd zijn, er moet een reden zijn voor zijn stilte, voor zijn verdwijning.

En stel je nu eens voor dat je gelijk hebt. Er is een reden, maar die kun je niet veranderen. Want die reden, dat ben jij…


Lezers op Goodreads over Zeven perfecte dagen

'Een verhaal dat je in het hart raakt.'

'Vol onverwachte gebeurtenissen, met warme personages.'

'Ik zat op het puntje van mijn stoel. Wat een aangrijpend boek!'

'Ik ga dit aan iedereen aanraden.'

'In twee dagen uitgelezen, ik kon niet stoppen!'

'Prachtig boek dat in je in een ruk móét uitlezen!’ Vrouw

'Even romantisch als de beste romcom en bijwijlen even hartverscheurend als Een klein leven.' Het laatste nieuws

"Ik was ontroerd door de warmte van dit verhaal: dat het gaat over mensen die het oprecht goed bedoelen, maar dat het leven soms roet in het eten gooit." Boekhandel Westerhof

meer quotes

Bestel deze titel
Uitgave: e-book met social drm
Prijs: € 1,25
Delen
   
  • Specificaties

    Uitgave: e-book met social drm
    Publicatiedatum: 05-06-2018
    ISBN: 9789402312003
  • Quotes

    • 'Prachtig boek dat in je in een ruk móét uitlezen!’ Vrouw

    • 'Even romantisch als de beste romcom en bijwijlen even hartverscheurend als Een klein leven.' Het laatste nieuws

    • "Ik was ontroerd door de warmte van dit verhaal: dat het gaat over mensen die het oprecht goed bedoelen, maar dat het leven soms roet in het eten gooit." Boekhandel Westerhof

    • 'Een aanrader voor fans van Jill Mansell en Liane Moriarty.’ Bookaliciousjourney.com

    • 'Dit boek zit zo fantastisch in elkaar!!!' Kwanteinwonderland.com

    • ‘Wat aan dit verhaal zo prettig is, is dat de auteur de diepte ingaat, er is zoveel meer dan alleen een liefdesverhaal. Er ligt een écht verhaal op je te wachten.' Deperfecteburen.blogspot.com

    • Zeven perfecte dagen is een schitterend boek, emotioneel, veel liefde, pijn, onverwerkte gevoelens, echt alles komt voorbij en maakt het een bijzonder en ultiem boek.’ Donderdesign.nl

    • Zeven perfecte dagen is een mooi, perfect geschreven verhaal, dat iedereen die van feelgoodromans houdt zeker moet gaan lezen.’ Booksicareabout.wordpress.com

    • Zeven perfecte dagen van Rosie Walsh is een vermakelijk boek dat de lezer volledig op het verkeerde been zet. Je gunt de personages (zowel de hoofd- als bijpersonages) hun geluk óf dat nu met of zonder elkaar is.’ Judithblogtsolo.nl

    • ‘Spannend, ontroerend en verrassend.’ Moredelight.com

    • 'Zeven perfecte dagen is een originele feelgood roman met bijzonder sympathieke personages en een paar plottwists waar je mond van open zal vallen. Een aanrader voor de zomer!' boekboetiek.be

  • Andere boeken van deze auteur

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij