Zoek uitgaven



Omslagfoto

Vanaf nu wordt alles beter

#keuzestress #dertigersdrama #chill #millennials #firstworldproblems

Maartje Willems

Sinds Oprah stopte met haar show, wist Maartje niet meer waar ze terecht kon voor goed advies; ze besloot zelf een boek te schrijven

Eerlijk, grappig en ontwapenend, voor de liefhebbers van Georgina Verbaan en Japke D. Bouma

Waarom verstop je eten voor jezelf? Waarom zit iedereen om de drie maanden in een vorm van persoonlijke crisis? Waarmee vul ik in godsnaam mijn Instagramaccount? Hoe ga ik om met sociale verplichtingen? En moet ik een auto kopen of blijf ik sukkelen met de NS?

We wonen in een eerstewereldland, we staan steevast bovenaan in de lijst van gelukkigste volken ter wereld, maar toch zijn er nog allerlei grote en kleine vraagstukken waar we regelmatig tegenaan lopen.

Maartje Willems beschrijft in haar boek Vanaf nu wordt alles beter de vele momenten in haar leven waarop ze even met de handen in het haar zit. De vraagstukken die ze in haar boek beschrijft leiden tot tal van hilarische ontdekkingen, praktische oplossingen en weggeredeneerde problemen (die je eigenlijk met goed fatsoen geen problemen zou kunnen noemen, hooguit hinderlijke hobbels op een op zich goed aangelegd wegdek).

‘Maartje Willems is een jonge Hendrik Groen die geestig vertelt hoe ze iets van het leven poogt te maken’ Elsevier Juist

´Een geestig boek´

"Onderhoudend en geestig met veel vaart" Susan Smit

meer quotes

Bestel deze titel
Uitgave: e-book met social drm
Prijs: € 12,99
Ook verschenen als:
Delen
   
  • Specificaties

    Uitgave: e-book met social drm
    Publicatiedatum: 15-02-2018
    ISBN: 9789402306521
  • Inkijkexemplaar

  • Quotes

    • ‘Maartje Willems is een jonge Hendrik Groen die geestig vertelt hoe ze iets van het leven poogt te maken’ Elsevier Juist

    • ´Een geestig boek´

    • "Onderhoudend en geestig met veel vaart" Susan Smit

    • ‘Maartje Willems leert je je leven te relativeren. Aan te raden: geen zweverige cursus mindfulness, maar het nuchtere exemplaar Vanaf nu wordt alles beter.’ Chicklit.nl

    • 'De schrijfstijl van het 'zelfhulpboek' is prettig direct, doorspekt met fijne humor en het leest als een trein' Boxmeers weekblad

    • 'Een boek dat lekker wegleest en ongetwijfeld voor een glimlach zal zorgen bij velen,' Lottelivre.com

    • 'Ik hou echt van de humoristische schrijfstijl van Maartje Willems en in combinatie met de mooie illustraties is het een aanrader voor iedereen rond de dertig. Fijne must read!' Bydagmarvalerie.nl

  • Over deze auteur

    Maartje Willems, te laat op feestjes sinds 1982. Ze wist nooit wat ze precies wilde worden en is maar gewoon begonnen. Na een veelbelovende stage bij de Verenigde Naties werd ze telefoniste bij Omroep Max, om vervolgens in de journalistiek te belanden. Ze werkt voor onder meer de VPRO en NU.nl. Vanaf nu wordt alles beter is haar debuut.

    Meer over deze auteur…
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij