Zoek uitgaven



Omslagfoto

Piep zei de muis

Vader was niet thuis… Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar

M.J. Arlidge

Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment

Lees ook Arlidge' nieuwe thriller Klikspaan, voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø

In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen -bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis?

De media hebben het over de omgekeerde Jack de Ripper: een seriemoordenaar die aast op vaders met dubbele agenda’s. Helen ziet de woede die uit de moorden spreekt. Wat ze niet voorziet is hoe labiel de dader is – of wat haar tijdens het werk aan deze zaak allemaal nog te wachten staat.

De pers over Piep zei de muis

‘De manier waarop Arlidge ogenschijnlijk moeiteloos verhaaltechnische problemen eerst creëert en ze vervolgens even makkelijk weer oplost, verraadt een lenige, creatieve geest.’ Het Parool

‘M.J. Arlidge schetst een verhaal dat zó levensecht en aangrijpend is, dat het niet snel vergeten zal worden. Een uitmuntende thriller.’ Thrillers-leestafel.info

‘Een heerlijke en gruwelijke whodunit. Piep zei de muis leest heerlijk weg en zet Grace definitief op de kaart in thrillerland.’ Dethriller.blogspot.nl

'Arlidge heeft met Piep zei de muis een spannende whodunit geschreven met gruwelijke details en een intrigerende hoofdpersoon.' **** Vrouwenthrillers.nl

'Wederom een thriller met diepgang (...) Een boek dat mij in de wurggreep pakte en niet meer losliet tot het einde.' Boekhandel Krings

'Arlidge heeft ervoor gekozen om zijn boek vanuit een stuk of zestien verschillende perspectieven te schrijven. Deze manier van schrijven biedt een interessant inzicht in de psyches van die personages en het schept een compleet beeld van de gebeurtenissen in en rondom een moordzaak.' Boekenkrant

'Een uitmuntende thriller.' Leiderdorps Weekblad

'Deze pageturner leest als een script, het verhaal ontrolt zich voor de ogen van de lezer. Karakters van de hoofdpersonages zijn voldoende uitgewerkt en de bijzondere ontknoping maakt dat het boek meer is dan alleen spannend, het schrijnt en roept een onverwacht mededogen op. Voor de liefhebbers van de Millennium-serie.' NBD Biblion

meer quotes

Bestel 'Piep zei de muis' bij:


Uitgave: Paperback
Prijs: € 10,00
Ook verschenen als:
Delen
   
  • Specificaties

    Uitgave: Paperback
    Vertaling: Mariëtte van Gelder
    Publicatiedatum: 27-06-2016
    Pagina's: 384
    ISBN: 9789022575321
  • Inkijkexemplaar

  • Quotes

    • 'Arlidge heeft ervoor gekozen om zijn boek vanuit een stuk of zestien verschillende perspectieven te schrijven. Deze manier van schrijven biedt een interessant inzicht in de psyches van die personages en het schept een compleet beeld van de gebeurtenissen in en rondom een moordzaak.' Boekenkrant

    • 'Een uitmuntende thriller.' Leiderdorps Weekblad

    • 'Deze pageturner leest als een script, het verhaal ontrolt zich voor de ogen van de lezer. Karakters van de hoofdpersonages zijn voldoende uitgewerkt en de bijzondere ontknoping maakt dat het boek meer is dan alleen spannend, het schrijnt en roept een onverwacht mededogen op. Voor de liefhebbers van de Millennium-serie.' NBD Biblion

    • 'Een knaller van een thriller.'**** Moredelight.com

    • 'M.J. Arlidge schetst een verhaal dat zó levensecht en aangrijpend is, dat het niet snel vergeten zal worden. Een uitmuntende thriller.' Thrillers-leestafel.info

    • 'Wederom een thriller met diepgang (...) Een boek wat mij in de wurggreep pakte en niet meer losliet tot het einde. Iene miene mutte was uitmuntend en tja deze? Minstens zo goed!' Boekhandel Krings

    • 'Een fantastische thriller.' Veronica

    • 'Piep zei de muis heeft, net als Iene Miene Mutte, fijne korte hoofdstukken met strakke, krachtige zinnen die het boek vlot laat lezen. De meerdere verhaallijnen bevatten vanaf het begin een goede spanning en de wisselingen van de verhaallijnen zijn prima te volgen (...) Een meer dan uitstekend vervolg.' **** Passievoorboeken.nl

    • 'Arlidge heeft met Piep zei de muis een spannende whodunit geschreven met gruwelijke details en een intrigerende hoofdpersoon.' **** Vrouwenthrillers.nl

  • Over deze auteur

    M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels heeft hij al zes boeken geschreven met de intrigerende inspecteur Helen Grace in de hoofdrol. waarvan er al vier bij Boekerij in vertaling verschenen.

    Meer over deze auteur…
  • Andere boeken van deze auteur

  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij