Zoek uitgaven



Omslagfoto

De dochter van de klokkenmaker

Kate Morton

Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meer

Voor de lezers van Santa Montefiore en Kristin Hannah

Een groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de charismatische Edward Radcliffe, neemt in de -zomer van 1862 haar intrek in een prachtig landhuis aan de oever van de Theems in Oxfordshire. Ze zijn van plan zich een zomer lang onder te dompelen in creativiteit en inspiratie. Maar aan het eind van die zomer is een van hen dood, een van hen verdwenen en een onbetaalbaar erfstuk gestolen.

Meer dan honderdvijftig jaar later vindt Elodie Winslow een leren tas met daarin de foto van een mooie jonge vrouw in victoriaanse kleding, en een tekening van een prachtig huis in de bocht van een rivier. Elodie herkent het huis van een sprookje dat haar moeder haar altijd vertelde toen ze klein was, maar haar oom, haar enige nog levende familielid, wil niets zeggen als hij de foto van de vrouw ziet.

Wat is er al die jaren geleden gebeurd in dat schitterende huis? En waarom voelt Elodie zich zo geroepen het mysterie te ontrafelen?


De pers over de boeken van Kate Morton

‘Een spannend en boeiend verhaal, vol mysteries.’ NBD Biblion

‘Het is een zeer ontroerend en aangrijpend verhaal.’ Hebban.nl

‘Een boek om ’s nachts bij kaarslicht te verslinden.’ Boek

Bestel 'De dochter van de klokkenmaker' bij:


Uitgave: Paperback met flappen
Prijs: € 19,99
Ook verschenen als:
Delen
   
  • Uitgeverij Boekerij is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij